Örge Sarızeybek @Orge_Sarizeybek_325

Farkındalık çağını çok konuştuğumuz bir dönemdeyiz. Peki ya Farketme Teknikleri hakkında neler biliyoruz, ne kadar uyguluyoruz? Akılca yaşam (Mindful Living) dediğimiz, temelde tepkisel olarak yaşamak yerine, Gözlemci olarak yaşamı deneyimlemeyi içeriyor. O nedenle uygulama tekniklerini (farkındalık egzersizlerini) yaşamımızın içine yerleştirdirdiğimizde, yaşam çok daha farklı görünmeye başlıyor. An'da Uyanık kalmak (awareness in presence), gerçek Aydın'ın işidir. Çünkü Ana işimiz, Uyanmaktır. Kendi hedefinize göre, uygun farkındalık egzersizlerinizi keşfedip, belirleyin. Ayrı bir zaman gibi düşünülmesin. Yaşamınızın içine yerleşsin.


Alanında uzmanlardan, kendinize uygun teknik/ler isteyebilir, birlikte belirleyebilirsiniz. Uygulama tekniklerini şu isimlerde de duyabilirsiniz: Hepsi aynı alana hizmet eder.


#attentionmanagement #mindfulnesspractice #mindfulnessatwork

#dharana #odaklanmateknikleri #meditasyon #meditationpractice #farkındalıkegzersizleri #farkındalıkçalışmaları #focusingtechniques #şifaçalışmaları #healingenergytools #mindfulliving #observereffect #mindfulmovement #akılcahareket #günlükyaşamdayoga #dailygratitude #affirmations #bedenzihinteknikleri #bedenzihinprogrami #bodymindtechniques #bodymindprogram #awarenesstraining #nefesteknikleri #pranayama #karmayoga #zenteknikleri