Muhammed Emin @Metabtw
SHORT STORY PART 2
Kilisede oturduğu süre boyunca Sara, hayatı hakkında düşündü. Hayatında hiç yaptığı bir şeyi yapmış ve kendini özgür hissetmişti. Şimdi geri dönmesi gerekiyordu ama bu kez, hayatında bir şeylerin değişmesi gerektiğini biliyordu.

Sokaklarda yürümeye devam ederken, kendisine yeni hedefler belirlemeye başladı. Hayatta yapmak istediği her şeyi yapmak için, her şeyden önce korkularını yenmeliydi. Bu düşünceleriyle Sara, hayatındaki değişiklikler için ilk adımı atmıştı.

Birkaç gün sonra, Sara evine geri döndü.Hayatı eskisinden farklıydı ama artık daha mutlu ve özgür hissediyordu. Geçmişteki korkuları ve endişeleri, yeni hayatıyla birlikte geride kalmıştı. Artık hayatta yapmak istediği her şeyi yapmaya hazırdı ve özgürlüğünü kullanmak için hiçbir engel yoktu.


Sara, hayatında yaptığı bu değişikliklerle mutluluğu ve özgürlüğü yakalamıştı. Artık hayatta karşısına çıkan her zorlukla başa çıkabileceğini biliyordu. Bir kez daha derin bir nefes aldı ve yürümeye devam etti. Yeni hayatı, önünde uzanan yolu keşfetmek için ona çağrı yapıyordu.