KARŞILAŞMA
simge @simgeakguldesign
KARŞILAŞMA
 
Şeyma ve Zeynep, İstanbul’da ikamet eden iki arkadaştır. İş yerinde tanışmışlardır, ortak bir tatil geçirmeye karar verirler. Şeyma mimar, Zeynep ise Asistandır. İkisinin bir diğer ortak noktası, aynı memleketten olmalarıdır. İki arkadaş aynı memleketten göç etmişler ve çalıştıkları yer de onları bir araya getirmiştir.
Selim, Türkiye’de yaşamaya başlayan bir turisttir. Daha önce İstanbul’a 5 sene önce gelmiş ve geçen sene de yazın ilk kez Antalya’ya gelmiştir. Beş yıldızlı bir otelde Nargile Kafe ve restorandı bulunan Ömer Bey’in yanında çalışmaya başlamıştır. Ülkesinden onu buralara getiren bir aşk acısıdır. Nişanlısı tarafından, terk edilmiştir. Bu aşk acısı ülkesini terk etmesine sebep olmuştur. Hem gezmek kafasını dağıtmak için hem de para kazanmak için Türkiye’ye gelmiştir. Bu olaydan dolayı da artık kadınlara güvenmemektedir.
Şeyma, belli bir yaşa gelmiş olmasına rağmen, aradığı insanı bulamamıştır. En son, müzisyen bir erkekle yolları kesişmiştir ama altı ay kadar süren arkadaşlıkları ayrılıkla sonlanmıştır. Bu yüzden de aşka güveni kalmamıştır. Biran evvel kafasını dağıtmak için tatile gitmek ister.
Zeynep de artık çalışmaktan bıkmıştır. Bu yüzden o da tatile çıkmak ister. Bu üç kişinin yolları Antalya’da kesişir.
Şeyma ve Selim ortak bir noktada karşılaşırlar. Konuşup, anlaşıp arkadaş olmaya başlarlar. 1 hafta kaldıktan sonra birlikte dönerler.

Sinopsis Hikaye <div class="ql-align-justify"><span style="color: black;">KARŞILAŞMA</span></div><d